Mezhepçilik Suçlamasına Cevap

Bismillah ..
Sevgili kardeşim, ben ki Suudda hapishanede kalmış bir insanım ve bütün arap rejimlerine karşıyım ve bu rejimlerin zalimliğini en az senin kadar bilen birisiyim..
Suriye’de onbinlerce Müslümanı katleden ve Hizbullahla işbirliği yapan rejim İranla işbirliği yapan bir değil miydi? Hama’daki katliama ne dersiniz?
Nehru’l-Barid’de, Lübnan ordusu tarafından öldürlüp bütün bir semtlerinin yok edilmesine rağmen neden kimse bir ses çıkarmadı? Eğer Hizbullah mezhepçilik yapmasaydı o Müslümanları kafir Lübnan ordusuna karşı savunurdu. Üstelik Lübnan Anayasası İslam üzerine bina edilmeyen bir Nayasadır. Hizbullah’ın bütün vekilleri bu şirk Anayasası üzerine and içiyorlar. Ben bugüne kadar şirk üzerine ve İslamı dışlayan bir Anayasa üzerine and içmedim.

Kimseniz adınızı yazmamışsınız ben nereden bileyim kimsiniz? Sağolun kolayca benim mezhepçilik yaptığımı söylüyorsunuz.

Batılı gördüğü halde susan ve belki deicithad3i bir farklılıktan ötürü bir fıkh3i mezhebi savunandan daha faziletli deeğildir. Farzedin ki ben yanlış yapıyorum; doğrunuzu Kur’an ve Sünnet ışığında gelen bir de bana anlatın. Konuşmalarımızı da video ile tesbit edelim ve Müslümanlar da buna şahid olsunlar!

Aferin size, Allah hepimize hidayet versin biz Allah’ın Rasulü’ü (sallahu aleyhi ve sellem) O’nun alini ve ashabunı seviyoruz Onları tekfir edenleri de sevmiyoruz. Bunun yanlış olduğunu ortaya koyan bir Kur’an nassı ve Sünnet nassı biliyor musunuz? Buyurun zikredin biz de cahilliğimizden kurtulalım!

Benim herhangi bir kimseye düşmanlığım yok. Şahıslar bu davada en son plandadır.Sacede Türkiye’de bazı kalemelerin gaflet ve cehalet içinde olduğunu söylüyorum.

Eğer Ebu Bekr ve Ömer’e Tağut diyenleri hala tanımıyorsanız ve Yahudilerin Ömer’e ve Ebu Bekr’e ve Aiş’ye yapmadıkları düşmanlıkları yapanların hala kardeşleriniz olduğunu sanıyorsanız ya cahilsiniz ya da ya da mezhepçilik yaptığı halde beni mezhepçilikle suçlamayı intikam yerine kullanan birisiniz.
Evet dilerseniz ben sizinle bu konuyu daha açık tartışabilirim Ayetullahları Teshiri ile ve diğer huccetullahlarıyla tartıştığım gibi. Siz aldanmışlığınızı gizliyorsunuz.

Afganista’da İran’ın ABD ile işbirliği yaptığını söyleyen İranlıların kendileri?
söylüyorlar. Neden bunları yazmamız zorunuza gidiyor? Sabah akşam Ömer ve Ebu Bekr’e lanet eden bir Yahudi ve Siyonist biliyor musunuz?
“Kureyş’in İki Putu Duası”nı yahudiler yazıp uydurmadı. Kardeşlikten ve vahdetten dem vuran kardeşlerimiz söylüyor!?
Eğer ben mehepçilik yapıyorsam, sevgili kardeşim, kimsen, Allah’ın Rasulü’nün ashabını en muteber kitaplarında tekfir eden bir mezhebi savunuyor ve İsrail düşmanlığını bahane edip bunu gözümüze sokuyorsun ki bizde kör olalım ve hakkı görmeyelim!!
Peki biz bu durumda kimi dost edineceğiz ve kimi düşman?
Arap rejimlerinin benim akidemle ve dinimle ne ilgisi var? Sonra sana soruyorum, Irak’ta olanları neden bizim de kör olup görmemiz istemiyorsunuz?

Irak’ın işgaline fetva versin diye ABD’nin kendisine 200 milyon Dolar verdiği Ayetullah ben miyim?
Eğer yazdıklarımdan hala bir şey anlatamadımsa bunları bir daha yazmaya gerek yok. Buyurun yerimi biliyorsunuz?
Sizlere defalarca, yapılan zulmü görün dediğim halde hala görmemekte ısrar ediyorsunuz. Eğer isterseniz bu sitede tabii ki dostlarımız izin verirlerse, bazı belgeleri yayınlayalım.
Benim ne demek istediğimi sanırım sahabeye küfredilmesine vicdanı ve imanları razı olmayacak Müslümanlar kulak verir..Hizbullah liderinin Beyrut’ta ABD B. Elçisiyle yaptığı konuşma [Mezari’ Şeba hakkında]yı yayınlamama yardımcı olursanız size belgesini verebilirm.
Lübnan’da Arap Milliyetçiliği yaparak diğer taraftan İslamî gençliğin kahramanlığına soyunanlar Irak’ta kaç ABD ve İngliz askeriyle savaşmışlardır?
Eğer kadeşsek, Lübnanda Ehl-i Sünnet
‘in de   silahlarını versinler. Hizbullah’a helal de bize mi haram?
Allah bizleri hidayetinden ayırmasın .
Sizi bir kardeş olark biliyor ve benim kim olduğumu bilmenize gerek yoktur diyorum?
Kimin İsrailin dostu olup olmadığını “Mescid-i Aksa” nın varlığını tefsir kitaplarında inkar edenlere sorsanıza. Türkiye’de de Şia ve Teşeyyü sevdasında olan bazı İslamcı yazarlarımız, “Mezsid-i Aksa”nın boşuna göklerde olduğunu söylemiyorlar!
Şimdi ben Mescid-i Aksa’nın varlığını Kur’an ve Sünnetle sabit olduğunu söylüyorum. Birçok Şii müferssir de göklerde olduğunu söylüyor. Bunun ne anlama geldiğini sanırım anlamak zor değil.
Emevilerin bu hadisi uydurduğunu söyleyebilirsiniz?
O zaman “Kudüs” şarkıları söyleyip bununla bizleri aldatanlara neden bir kaç söz söylemiyorsunuz?
Ben mezhepçi olduğum için “Mescid-i Aksa”yı savunuyorum.
Ömer’e ve Ebu Bekr’ tağut diyenler de Kudüs savundukları için mezhepçi olmuyorlar!
Bir diğeri de bunun varlığını inkar edenleri leştirmem alınıyor. Durumu kardeşlerimin değerlendirmesine bırakıyorum.
Allah’ın selamı bütün Müslümanların üzerine olsun..
Bu cevabı yazmak zorunda bıraktığınız için yazdım. Buyurun beni daha güzel şekilde ve hatta daha sert de olsa uyarın, size müteşekkir kalacağım..
M. Emin Akın